Aktuality

Aktuality #2

18. srpna 2014 v 20:16 | Litea
Vítejte mi milý čtenáři a návštěvníci blogu POVÍDKA BEZ KONCE. Dnes se v aktualitách dozvíte, proč se na našem blogu dlouhou dobu nic neodehrávalo. Je to tím, jelikož my adminky měly své úkoly, povinnosti, koníčky, zájmy a dovolené. Na blog jsme se mohly v průběhu dne dostat až na samotném konci, kdy už jsme byly doslova vysílené. Nevěšte však svou hlavu, jelikož už se připravuje navazování příběhu na předešlou část. Jak si myslíte, že vlaková nehoda udeří na psychice nebo dokonce i na životě? Myslíte, že při teto nehodě zahyne nějaká hlavní postava? nebo taky nějaká blízká osoba hlavního hrdiny? Nechte se překvapit co přinese část čtvrtá.
Málem bych zapomněla. S adminkou Katarínou vytváříme každé hlavní postavě video, které budete moci za nedlouho vidět v profilech hlavních hrdinů . (viz. obrázek)


Aktuality #1

5. srpna 2014 v 21:08 | Litea
Zdravím všechny čtenáře. Dnes píši poměrně důležité aktuality. A to už jen proto, že bych Vás ráda přivítala na našem blogu, který jsme před nedávnem založily s kamarádkou. Očem tento blog je? Už podle názvu určitě poznáte, že se jedná o smyšlenou povídku a tak to opravdu je. Jedná se o jednu a tu samou povídku, ale vždy navazujeme na její konec, což vede k názvu "Povídka bez konce". Aby jste si představovali hrdiny tak jako my, zřídily jsme jim profily, které naleznete v horním menu. Je naprosto přehledné tak se nemusíte obávat, že ho nenaleznete. Dále v dnešních aktualitách bude, zrenovování blogu. Ne blogu celého, ale hlavního menu (vlevo) a článků. Dnes máme v plánu dokončit všechny rubriky tak, aby jste si mohli něco počíst nebo se jen tak na očko mrknout. Na pokračování třetího dílu Povídky bez konce se můžete těšit zase zítra, kdy naše hrdiny postihne první tragédie!
S Katarinou budeme rády, když nám zanecháte komentář ať s pochvalou nebo přáním co by jste v povídkách rádi uviděli. Budeme se těšit. Papíček Vaše

 
 

Reklama